• Прийом на Смілянщині

  Прийом в агентському пункті громадян, які проживають на території Макіївської сільської ради, провела провідний спеціаліст Смілянського відділу обслуговування громадян Людмила Квас.


 • Зустріч із ліквідаторами наслідків Чорнобильської катастрофи

  Круглий стіл із представниками громадської організації «Союз-Чорнобиль», які брали участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, за участі фахівців соціальних служб, медицини, військкомату відбувся днями на Канівщині. До заходу долучився начальник Канівського відділу обслуговування громадян Олег Вербук.


 • День відкритих дверей на Тальнівщині

  День відкритих дверей відбувся днями у відокремленому структурному підрозділі Тальнівського будівельно-економічного коледжу Уманського національного університету садівництва. До заходу долучилася начальник Тальнівського відділу обслуговування громадян Наталія Толдонова.


 • Урок пенсійної грамотності в Золотоноші

  Урок пенсійної грамотності провела головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету фінансово-економічного управління Наталія Гуримська в Золотоніській спеціалізованій школі № 1 (із поглибленим вивченням економіки та права). • Засідання круглого столу на Чигиринщині

   Засідання круглого столу на тему: «Новини в законодавстві та координація роботи по легалізації заробітної плати  в районі» відбулося днями в Чигиринському відділі обслуговування громадян. • Зміни в пенсійному законодавстві роз’яснювали фахівці Фонду  на Звенигородщині

  Особливості пенсійного забезпечення громадян із інвалідністю, зміни в пенсійному законодавстві висвітлила начальник Звенигородського відділу обслуговування громадян Леся Пона на зустрічі з підопічними та працівниками Будищанського психоневрологічного інтернату, в якому налічується близько 100 підопічних та 80 працівників закладу.


 • Чорнобаївські пенсійники співпрацюють із бюро правової допомоги

  Семінар-нарада на тему: «Проведення перерахунку пенсій учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС» відбувся днями в Чорнобаївському відділі обслуговування громадян. На заході були присутні спеціалісти Чорнобаївського відділу обслуговування громадян  та фахівці Чорнобаївського бюро правової допомоги Золотоніського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Інна Копійка та Сергій Миць.
 • Черкаським медикам – про пенсійне забезпечення

  Особливості пенсійного забезпечення медиків розповіла працівникам Третьої Черкаської міської лікарні швидкої медичної допомоги начальник Черкаського відділу обслуговування громадян №1 Тетяна Хилик.