• Пенсійники Уманщини відвідали учбово-виробниче підприємство УТОС

  Аспекти пенсійної реформи обговорювали перший заступник начальника Уманського об’єднаного управління Оксана Лук’янова та головний спеціаліст із питань організаційно-інформаційної роботи Інна Синиця під час зустрічі з колективом Українського товариства сліпих.


 • Працівникам ПАТ «Азот» – про впровадження пенсійної реформи

  Зміни в пенсійному законодавстві у зв‘язку з впровадженням пенсійної реформи обговорювали заступник начальника управління Фонду в м. Черкасах Наталія Сергієнко та перший заступник начальника управління Фонду в Черкаському районі Тетяна Хилик під час зустрічі з трудовим колективом ПАТ «Азот».
 • На Христинівщині відбувся круглий стіл із головами профспілок

  Про новини пенсійного законодавства йшлося під час круглого столу, який відбувся в Христинівському відділі обслуговування громадян Уманського об’єднаного управління за участі голів районних профспілкових організацій працівників освіти, науки та працівників державних установ.


 • До покращення умов обслуговування пенсіонерів Кам’янського району долучилися органи місцевої влади

  Переїзд Кам‘янського відділу обслуговування громадян Чигиринського об’єднаного управління Фонду відбувся у зв’язку з необхідністю економії коштів на енергоносії та оренду приміщень, враховуючи норми Закону України «Про енергозбереження». За сприяння органів місцевої влади переобладнано систему електропостачання, закуплено енергозберігаючі лампи та світильники, скорочено площу оренди приміщень вдвічі (із 440 кв. м. до 204 кв. м.), переведено опалення приміщення на твердопаливний котел. […]


 • Підприємцям Чигиринщини – про легалізацію праці

  Питання виплати заробітної плати «в конвертах» обговорювали на зустрічі фахівців Чигиринського об’єднаного управління з 16 приватними підприємцями Чигиринського району, яка відбулася в рамках інформаційної кампанії «Платиш зарплату в конверті – не називай себе патріотом України».


 • День відкритих дверей провели у Смілі

  До Міжнародного дня людей похилого віку, який традиційно відзначається 1 жовтня в усьому світі, в Смілянському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Черкаської області сьогодні проведено День відкритих дверей. Заступник начальника об’єднаного управління Олена Константюк провела бесіду з кожним пенсіонером, надала роз’яснення щодо змін до пенсійного законодавства, порядку призначення пенсій за віком та по інвалідності, відповіла  […]


 • Керівникам фермерських господарств – про пенсійне забезпечення

  Про легалізацію заробітної плати найманим працівникам, особливості зарахування страхового стажу та добровільну участь у загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванні йшлося на нараді з керівниками фермерських господарств, яку відкрив голова Кам’янської райдержадміністрації Богдан Солошенко. • У Черкасах фахівці Фонду провели День відкритих дверей

  День відкритих дверей для студентів Черкаського державного технологічного університету, які навчаються за спеціальністю «соціальне забезпечення», провели фахівці управління Фонду в м. Черкасах, щоб привернути увагу молоді до проблеми легалізації трудових відносин.

 • Працівники управління Фонду в Черкаському районі провели флешмоб на підтримку легальної зайнятості

  Флешмоб на ринку Черкас організували працівники управління Фонду в Черкаському районі в рамках інформаційної кампанії «Платиш зарплату в конверті – не називай себе патріотом України». Усі фахівці на чолі з начальником управління Фонду в Черкаському районі Валентиною Велько були учасниками ходи, яка пройшла по вулиці Вернигори до площі ринку «Привокзальний». Спеціалісти управління спікувалися з пересічними […]


 • У Чорнобаї відбувся круглий стіл

  Про легалізацію трудових відносин, її значення для майбутньої пенсії йшлося під час круглого столу в Чорнобаївському відділі обслуговування громадян Золотоніського об‘єднаного управління.