• Прийом на Смілянщині

  Прийом в агентському пункті громадян, які проживають на території Макіївської сільської ради, провела провідний спеціаліст Смілянського відділу обслуговування громадян Людмила Квас.


 • Зустріч із ліквідаторами наслідків Чорнобильської катастрофи

  Круглий стіл із представниками громадської організації «Союз-Чорнобиль», які брали участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, за участі фахівців соціальних служб, медицини, військкомату відбувся днями на Канівщині. До заходу долучився начальник Канівського відділу обслуговування громадян Олег Вербук.
 • День відкритих дверей на Тальнівщині

  День відкритих дверей відбувся днями у відокремленому структурному підрозділі Тальнівського будівельно-економічного коледжу Уманського національного університету садівництва. До заходу долучилася начальник Тальнівського відділу обслуговування громадян Наталія Толдонова.
 • На Черкащині триває робота над погашенням заборгованості

  Наприкінці березня 2018 року головне управління вкотре звернулося до керівництва ПАТ «Азот» із вимогою сплатити поточні нарахування та частину заборгованості минулих періодів фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій та заборгованість з відшкодування коштів на виплату різниці у пенсійному забезпеченні наукових працівників.
 • Підтверджено право на пільгову пенсію

  Комісія з питань підтвердження стажу роботи на посадах, що дають право на призначення пенсії на пільгових умовах або за вислугу років, розглянула 14 справ заявників. Засідання проходило під головуванням першого заступника начальника головного управління Фонду в Черкаській області Анни Вовкогон. • Черкаські фахівці Фонду розповіли студентам про переваги отримання легальної зарплати

  Чому необхідно вимагати офіційного працевлаштування та як проконтролювати свого роботодавця – про це фахівці головного управління Фонду в Черкаській області поговорили з майбутніми соціальними робітниками – студентами навчально-наукового інституту педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.
 • Урок пенсійної грамотності в Золотоноші

  Урок пенсійної грамотності провела головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету фінансово-економічного управління Наталія Гуримська в Золотоніській спеціалізованій школі № 1 (із поглибленим вивченням економіки та права).