• Пенсійники Уманщини відвідали учбово-виробниче підприємство УТОС

  Аспекти пенсійної реформи обговорювали перший заступник начальника Уманського об’єднаного управління Оксана Лук’янова та головний спеціаліст із питань організаційно-інформаційної роботи Інна Синиця під час зустрічі з колективом Українського товариства сліпих.


 • Підтверджено право на пільгову пенсію

  Комісія з питань підтвердження стажу роботи на посадах, що дають право на призначення пенсії на пільгових умовах або за вислугу років, розглянула чотири справи заявників. Засідання проходило під головуванням першого заступника начальника головного управління Фонду в Черкаській області Анни Вовкогон.


 • Працівникам ПАТ «Азот» – про впровадження пенсійної реформи

  Зміни в пенсійному законодавстві у зв‘язку з впровадженням пенсійної реформи обговорювали заступник начальника управління Фонду в м. Черкасах Наталія Сергієнко та перший заступник начальника управління Фонду в Черкаському районі Тетяна Хилик під час зустрічі з трудовим колективом ПАТ «Азот». • Підтверджено право на пільгову пенсію

  Комісія з питань підтвердження стажу роботи на посадах, що дають право на призначення пенсії на пільгових умовах або за вислугу років, сьогодні розглянула сім справ заявників. Засідання проходило під головуванням начальника головного управління Фонду в Черкаській області Світлани Зінник.
 • Підтверджено право на пільгову пенсію

           Комісія з питань підтвердження стажу роботи на посадах, що дають право на призначення пенсії на пільгових умовах або за вислугу років, сьогодні розглянула п’ять справ заявників. Засідання проходило під головуванням начальника головного управління Фонду в Черкаській області Світлани Зінник.

 • На Христинівщині відбувся круглий стіл із головами профспілок

  Про новини пенсійного законодавства йшлося під час круглого столу, який відбувся в Христинівському відділі обслуговування громадян Уманського об’єднаного управління за участі голів районних профспілкових організацій працівників освіти, науки та працівників державних установ.


 • Про пенсійну реформу – в прямому ефірі обласного радіо

  Законодавчі ініціативи та новації пенсійної реформи обговорювали в прямому ефірі програми «Контакт» 11 жовтня на обласному радіо «Рось». Гостями в студії були фахівці головного управління – перший заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Анна Вовкогон та начальник управління пенсійного забезпечення головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Ольга Бондаренко.


 • До покращення умов обслуговування пенсіонерів Кам’янського району долучилися органи місцевої влади

  Переїзд Кам‘янського відділу обслуговування громадян Чигиринського об’єднаного управління Фонду відбувся у зв’язку з необхідністю економії коштів на енергоносії та оренду приміщень, враховуючи норми Закону України «Про енергозбереження». За сприяння органів місцевої влади переобладнано систему електропостачання, закуплено енергозберігаючі лампи та світильники, скорочено площу оренди приміщень вдвічі (із 440 кв. м. до 204 кв. м.), переведено опалення приміщення на твердопаливний котел. […] • На Черкащині про пенсійну реформу спілкувалися з журналістами

           Про впровадження пенсійної реформи йшлося сьогодні під час прес-конференції начальника головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Світлани Зінник та першого заступника начальника головного управління Анни Вовкогон.