• Скільки українців легально працює за кордоном?

  За даними Міністерства закордонних справ України, близько 5 млн українців легально працевлаштовано поза межами держави. Саме таку цифру назвав директор консульського департаменту МЗС України Андрій Сибіга.


 • Країна з жіночим обличчям

  Саме жінки посідають провідну роль у суспільстві та економіці України. Працьовиті та енергійні, вони поєднують роботу та ведення домашнього господарства, кар‘єру та материнство. Факти — річ уперта: прекрасна половина людства не настільки слабка, як вважають.

 • Затверджено показник середньої заробітної плати за жовтень 2015 року

  Затверджено показник середньої заробітної плати працівників, зайнятих у галузях економіки України, у тому числі в сільському господарстві за жовтень 2015 року в сумі 4531,94 грн. Зазначений показник застосовуватимуть для визначення коефіцієнта заробітної плати під час призначення пенсій відповідно до Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність».


 • Затверджено показник середньої заробітної плати за вересень 2015 року

  Затверджено показник середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески, за вересень 2015 року в сумі 3768,52 грн. Зазначений показник застосовуватимуть для визначення коефіцієнта заробітної плати під час призначення пенсій відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

 • Показник середньої заробітної плати за квітень 2015 року

  Затверджено показник середньої заробітної плати працівників, зайнятих у галузях економіки України, у тому числі в сільському господарстві в сумі 3998,20 грн., який застосовуватимуть для визначення коефіцієнта заробітної плати за квітень 2015 року під час призначення пенсій відповідно до Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність».


 • Затверджено показники середньої заробітної плати

  Середня заробітна плата працівників, зайнятих у галузях економіки України, визначена відповідно до постанови правління Пенсійного фонду України від 01.02.2008 № 4-4 «Про затвердження Порядку визначення показників середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески та яка відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» враховується для обчислення пенсії, становить:


 • Затверджено показник середньої заробітної плати за лютий 2015 року

  Затверджено показник середньої заробітної плати (доходу) в середньому на одну застраховану особу в сумі 3182,96 грн., який застосовуватимуть для визначення коефіцієнта заробітної плати за лютий 2015 року під час призначення пенсії відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».