• Підтверджено право на пільгову пенсію

  Комісія з питань підтвердження стажу роботи на посадах, що дають право на призначення пенсії на пільгових умовах або за вислугу років, розглянула чотири справи заявників. Засідання проходило під головуванням першого заступника начальника головного управління Фонду в Черкаській області Анни Вовкогон.


 • Підтверджено право на пільгову пенсію

  Комісія з питань підтвердження стажу роботи на посадах, що дають право на призначення пенсії на пільгових умовах або за вислугу років, сьогодні розглянула сім справ заявників. Засідання проходило під головуванням начальника головного управління Фонду в Черкаській області Світлани Зінник.
 • Підтверджено право на пільгову пенсію

           Комісія з питань підтвердження стажу роботи на посадах, що дають право на призначення пенсії на пільгових умовах або за вислугу років, сьогодні розглянула п’ять справ заявників. Засідання проходило під головуванням начальника головного управління Фонду в Черкаській області Світлани Зінник.
 • Про пенсійну реформу – в прямому ефірі обласного радіо

  Законодавчі ініціативи та новації пенсійної реформи обговорювали в прямому ефірі програми «Контакт» 11 жовтня на обласному радіо «Рось». Гостями в студії були фахівці головного управління – перший заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Анна Вовкогон та начальник управління пенсійного забезпечення головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Ольга Бондаренко. • На Черкащині про пенсійну реформу спілкувалися з журналістами

           Про впровадження пенсійної реформи йшлося сьогодні під час прес-конференції начальника головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Світлани Зінник та першого заступника начальника головного управління Анни Вовкогон.


 • Підтверджено право на пільгову пенсію

  Комісія з питань підтвердження стажу роботи на посадах, що дають право на призначення пенсії на пільгових умовах або за вислугу років, сьогодні розглянула 11 справ заявників. Засідання проходило під головуванням першого заступника начальника головного управління Фонду в Черкаській області Анни Вовкогон.


 • У середу в прямому ефірі обласного радіо – фахівці головного управління

  У середу, 11 жовтня, о 17.20 на обласному радіо «Рось» відбудеться прямий ефір програми «Контакт», в якій братимуть участь фахівці головного управління – перший заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Анна Вовкогон та начальник управління пенсійного забезпечення головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Ольга Бондаренко. Темою програми буде впровадження […]


 • Про впровадження пенсійної реформи – на нараді в Черкаській облдержадміністрації

            Особливості проведення перерахунків пенсії в Черкаській області у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» обговорювали сьогодні під час наради в облдержадміністрації за участі голів райдержадміністрацій, міських голів та представників територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в області.


 • Участь у вебінарі

  Заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Олександр Супряга сьогодні прийняв участь у спільному вебінарі головного управління Державної фіскальної служби у Черкаській області та Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області для роботодавців та працівників. • Підтверджено право на пільгову пенсію

  Комісія з питань підтвердження стажу роботи на посадах, що дають право на призначення пенсії на пільгових умовах або за вислугу років, сьогодні розглянула 10 справ заявників. Засідання проходило під головуванням першого заступника начальника головного управління Фонду в Черкаській області Анни Вовкогон.