• Короткий огляд основних положень доопрацьованого законопроекту з пенсійної реформи

  Доопрацьований законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» (№ 6614) пропонує зміни до 30 законодавчих актів. Закон має набрати чинності з 1 жовтня 2017 року – частково, а з 1 січня 2018 року – в повному обсязі. Основні запропоновані зміни, які найбільше впливають на пенсійні виплати: 1. Перерахунок раніше призначених пенсій з […] • У парламенті обговорили пенсійну реформу

  Парламентські слухання на тему «Пріоритетність додержання страхових засад при реформуванні пенсійної системи» відбулися 7 червня у Верховній Раді України.


 • Андрій Рева: «Ми чесно кажемо людям – пенсію потрібно заробити, іншого шляху не існує».

  «Сьогоднішня пенсійна система не влаштовує ні існуючих пенсіонерів, ні тих, хто вийде на пенсію у майбутньому, і така пенсійна система не влаштовує державу», – заявив Міністр соціальної політики України Андрій Рева 7 червня під час парламентських слухань на тему «Пріоритетність додержання страхових засад при реформуванні пенсійної системи».


 • Дітей вдвічі менше за пенсіонерів

  Кількість населення на Черкащині у 2016 році становила 1 243,0 тисяч, із них застрахованих осіб – 263 108 осіб, а 73 423 – працюючих пенсіонерів. Органи Пенсійного фонду на перше січня 2017 року обслуговують 414 942 особи, із них — 398 639 цивільних пенсіонерів, 16 303 — пенсіонери силових структур.


 • Уряд презентував проект пенсійної реформи

  Проект урядової пенсійної реформи 17 травня презентував Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні Кабінету Міністрів України. Головна ідея запропонованої реформи — відновити соціальну справедливість для майбутніх пенсіонерів і тих, хто вже перебуває на заслуженому відпочинку.