• Юридична робота головного управління Фонду області в 2017 році

  На 01.01.2018 органами Фонду області подано 353 позови про стягнення 50,5 млн грн заборгованості. Проведена позовна робота дозволила отримати на рахунки органів Фонду та спрямувати на виплату пенсій 8,1 млн грн, що на 5,6 млн грн більше, ніж у 2016 році. Заходами примусового стягнення забезпечено 99,8 % заборгованості, що підлягає відшкодуванню в судовому порядку.


 • Юридичний відділ інформує про надання конфіденційної інформації

  Адвокати, які представляють інтереси громадян, нерідко звертаються до фахівців Фонду для отримання інформації про фізичну особу (розмір пенсії, довідка про вид призначення та отримання пенсії). У зв‘язку з цим юридичний відділ головного управління інформує, що обробка персональних даних здійснюється для законних цілей, визначених за згодою суб’єкта персональних даних, або у випадках, передбачених законами України.


 • Робота органів Фонду з боржниками в 2016 році

  Важливим резервом для поповнення бюджету Фонду є отримання коштів від боржників. У 2016 році органами державної виконавчої служби області примусово стягнуто 3,0 млн грн. • Розпочато процедуру закупівлі поштових послуг на 2016 рік

  У лютому 2016 року межах виконання Закону України «Про здійснення державних закупівель» головне управління Фонду та управління Пенсійного фонду України в Драбівському, Городищенському, Жашківському, Корсунь-Шевченківському, Тальнівському, Черкаському, Чорнобаївському, Шолянському районах, Канівське та Смілянське об’єднані управління розпочали переговорну процедуру закупівлі поштових послуг на 2016 рік.


 • Органи Фонду області приєдналися до електронної системи закупівель

  25 грудня 2015 року Верховна Рада України ухвалила Закон “Про публічні закупівлі” (законопроект від 30.11.2015 № 3559), який знаходиться на підписі у Президента України. Цей Закон набирає чинності з 1 квітня 2016 року та затверджує засади роботи в системі електронних закупівель, яка сьогодні працює в пілотному режимі. • Нове щодо обов’язкових платежів сільгоспвиробників

  Чи зобов’язані сільськогосподарські товариства в 2016 році відшкодовувати фактичні витрати на виплату і доставку пенсій, призначених відповідно до статті 13 Закону України “Про пенсійне забезпечення”, у зв’язку зі змінами в законодавстві?


 • Розпочато переговорну процедуру закупівлі поштових послуг на 2016 рік

  В окремих управліннях Фонду в області (управління в м. Ватутіне, Золотоніському районі, в м. Умані та Уманському районі) у грудні 2015 року, у межах виконання Закону України «Про здійснення державних закупівель», розпочато переговорну процедуру закупівлі поштових послуг на 2016 рік.


 • Робота з ДВС: спільні виїзди до боржників

  Сплата внесків і обов’язкових платежів до бюджету Пенсійного фонду – це не просто обов’язок підприємств та інших суб’єктів підприємницької діяльності, а й відповідальність перед Законом та мільйонами пенсіонерів, для яких своєчасне отримання пенсії є життєво важливим питанням.

 • Проведено процедуру закупівлі поштових послуг

  У лютому-березні 2015 року в органах Фонду в області проведено переговорну процедуру закупівлі поштових послуг, відповідно до статті 39 Закону України «Про здійснення державних закупівель».


 • Взяли участь у навчанні з організації проведення державних закупівель

  Державні закупівлі товарів, робіт і послуг в органах Фонду в області здійснюються на принципах прозорості та відкритості, запобігання проявам корупції, створення конкурентного середовища у цій сфері, економії державних коштів. Тож підвищення кваліфікації відповідальних за цей напрям роботи осіб – завжди на часі.


 • Примусове стягнення обов’язкових платежів до Пенсійного фонду України

  Наповнення пенсійного бюджету є одним із основних завдань Пенсійного фонду, оскільки від цього залежить своєчасність виплати пенсій. Однак окремі суб’єкти підприємницької діяльності безвідповідально ставляться до обов’язку сплати обов’язкових платежів до Пенсійного фонду та мають борги, які доводиться стягувати в примусовому порядку через органи Державної виконавчої служби. Обов’язок взаємодії із органами Державної виконавчої служби щодо стягнення […]


 • Робота з боргами банкрутів — на постійному контролі

  Нещодавно за ініціативи головного управління Пенсійного фонду на Черкащині відбулась нарада з відділом з питань банкрутства головного управління юстиції в області щодо скорочення заборгованості підприємств-банкрутів.