• Забезпечення права громадян на звернення

  Протягом 2017 року роботу головного та підвідомчих управлінь Пенсійного фонду України в області спрямовано на забезпечення конституційного права громадян на звернення та створення належних умов для реалізації цього права відповідно до Закону України «Про звернення громадян».


 • Робота зі зверненнями громадян протягом I півріччя 2017 року

  Протягом І півріччя 2017 року роботу головного та підвідомчих управлінь Пенсійного фонду України в області спрямовано на забезпечення конституційного права громадян на звернення та створення належних умов для реалізації цього права відповідно до Закону України «Про звернення громадян».


 • Звернення громадян були, є і будуть актуальними для органів Фонду

  Прийом громадян, реалізація ними конституційного права на звернення завжди були, є і будуть в центрі уваги органів Пенсійного фонду області. Органи Фонду будують роботу так, щоб кожен працівник головного та підвідомчих управлінь відчував і ніс персональну відповідальність за культуру та якість обслуговування відвідувачів. • Робота із звернення громадян за 9 місяців 2016 року

  Розгляд пропозицій, заяв, скарг та особистий прийом громадян є одним із важливих напрямків діяльності головного та підвідомчих управлінь Пенсійного фонду України Черкаської області.


 • Робота зі зверненнями громадян у I півріччі 2016 року

  Протягом І півріччя 2016 року роботу головного та підвідомчих управлінь Пенсійного фонду України в області спрямовано на забезпечення конституційного права громадян на звернення та створення належних умов для реалізації цього права відповідно до Закону України «Про звернення громадян».


 • Звертайтеся — почуємо!

  У І кварталі 2016 року до органів Пенсійного фонду України в області надійшло всього 1483 звернення, у тому числі: до головного управління – 173, до підвідомчих управлінь – 1310, що в 1,1 рази більше ніж за аналогічний період минулого року (1337 звернень).


 • У центрі уваги – звернення громадян

  На сучасному етапі становлення громадянського суспільства в Україні актуального значення набуває розвиток інституту звернень громадян, який є основним каналом зв’язків громадянина і держави.

 • Працюємо для людей

  Прийомом громадян, реалізація ними конституційного права на звернення завжди були, є і будуть актуальними для органів Пенсійного фонду області.


 • Працювати за новим алгоритмом

  На разі Пенсійний фонд України працює над запровадженням нової системи обслуговування громадян та обробки пенсійної документації на базі централізованих інформаційних технологій.


 • У І кварталі до Фонду в області звернулися понад 36 тисяч осіб

  У січні-березні 2015 року робота головного та підпорядкованих управлінь Фонду в області була спрямована на забезпечення конституційного права громадян на звернення та створення належних умов для реалізації цього права відповідно до Закону України «Про звернення громадян». У І кварталі поточного року до органів Пенсійного фонду України в області надійшло 1337 звернень, що на 102 звернення […]


 • Лист вдячності

  Я є пенсіонером МВС України. 22.04.2015 за допомогою електронної пошти направив запит-заяву до головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області про розмір пенсії і вже 25.04.2015 по місцю проживання отримав лист-відповідь.


 • Торік органи Пенсійного фонду області опрацювали майже 6 тисяч звернень

  У 2014 році до органів Пенсійного фонду області надійшло 5744 звернення, або на 17 % менше ніж у 2013 році, у тому числі: до головного управління – 523, до підвідомчих управлінь – 5221. Найчастіше громадяни порушували питання щодо призначення та перерахунку пенсії – 2928 звернень (51 % загальної кількості звернень) та роз’яснення чинного пенсійного законодавства – 1650 звернень […]