• Підтверджено право на пільгову пенсію

           Комісія з питань підтвердження стажу роботи на посадах, що дають право на призначення пенсії на пільгових умовах або за вислугу років, сьогодні розглянула п’ять справ заявників. Засідання проходило під головуванням начальника головного управління Фонду в Черкаській області Світлани Зінник.


 • Первинну профспілкову організацію очолив Олександр Студенець

           Головою первинної профспілкової організації головного управління Фонду в області у зв’язку з кадровими змінами став Олександр Студенець, заступник начальника управління – начальник відділу контролю правильності призначення та виплати пенсій управління пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян.
 • Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади головного спеціаліста – юрисконсульта

  Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» головного спеціаліста – юрисконсульта юридичного відділу головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області. Наказ про оголошення конкурсу Умови проведення конкурсу Заява про участь у конкурсі Заява про забезпечення в установленому порядку розумного пристосування Заява про проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади» Особова картка  


 • На Христинівщині відбувся круглий стіл із головами профспілок

  Про новини пенсійного законодавства йшлося під час круглого столу, який відбувся в Христинівському відділі обслуговування громадян Уманського об’єднаного управління за участі голів районних профспілкових організацій працівників освіти, науки та працівників державних установ.
 • Про пенсійну реформу – в прямому ефірі обласного радіо

  Законодавчі ініціативи та новації пенсійної реформи обговорювали в прямому ефірі програми «Контакт» 11 жовтня на обласному радіо «Рось». Гостями в студії були фахівці головного управління – перший заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Анна Вовкогон та начальник управління пенсійного забезпечення головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Ольга Бондаренко.