• Фінансування пенсії на 29 грудня 2017 року

  Начальник головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Світлана Зінник повідомляє, що на 29 грудня 2017 року профінансовано пенсію січня 2018 року через підприємства поштового зв’язку за датами виплати з 4 до 8 січня включно та через банківські установи з 4 по 9 січня включно. Загальна сума фінансування становить 254,8 млн грн.


 • Звіт про виконання програми Пенсійного фонду України щодо впровадження антикорупційних заходів на 2017 рік

  У головному управлінні Пенсійного фонду України в Черкаській області розроблено заходи з виконання Програми та заходи з усунення (мінімізації) корупційних ризиків в головному управлінні та підвідомчих управліннях на 2017 рік, що затверджені наказом від 05.07.2017 № 102. Моніторинг та координацію діяльності органів Фонду області щодо впровадження заходів антикорупційного спрямування здійснював головний спеціаліст сектору з питань […] • Перерахунок пенсійних виплат із першого січня 2018 року

  Із першого січня 2018 року для осіб, які досягли 65 річного віку, мінімальний розмір пенсії за віком за наявності у чоловіків 35 років, а у жінок 30 років страхового стажу встановлюється в розмірі 40 відсотків мінімальної заробітної плати, визначеної законом про Державний бюджет України на відповідний рік, але не менше прожиткового мінімуму для осіб, які […]


 • Фінансування пенсії на 27 грудня 2017 року

  Начальник головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Світлана Зінник повідомляє, що станом на 27 грудня 2017 року профінансовано пенсію січня 2018 року через підприємства поштового зв’язку за датами виплати з 4 до 8 січня включно, через банківські установи –з 4 до 7 січня включно, та виплату пенсії військовим пенсіонерам області.


 • Фінансування коштів для виплати січневої пенсії

  Начальник головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Світлана Зінник повідомляє, що для забезпечення своєчасної виплати пенсії з урахуванням святкових та вихідних днів розпочато фінансування виплати пенсії січня 2018 року в межах коштів, передбачених бюджетом Пенсійного фонду України на 2017 рік. • Фінансування пенсії у грудні завершено

  Перший заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Анна Вовкогон повідомляє, що 22 грудня цього року в повному обсязі завершено фінансування пенсійних виплат за поточний місяць.


 • Підтверджено право на пільгову пенсію

  Комісія з питань підтвердження стажу роботи на посадах, що дають право на призначення пенсії на пільгових умовах або за вислугу років, розглянула 20 справ заявників. Засідання проходило під головуванням першого заступника начальника головного управління Фонду в Черкаській області Анни Вовкогон.

 • Пенсійники Черкащини привітали дітей-сиріт із Днем Святого Миколая

  Вихованців Звенигородського спортивного ліцею-інтернату сьогодні традиційно привітали подарунками-«миколайчиками» начальник Звенигородського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Черкаської області Леся Пона разом із керуючим Звенигородським відділенням АТ «Ощадбанк» Людмилою Школьною. До Дня Святого Миколая для вихованців інтернату вони підготували подарунки та солодощі.


 • До уваги платників внесків та інших платежів до Пенсійного фонду України

  Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.11.2017 № 821 «Деякі питання функціонування органів Пенсійного фонду України» територіальні органи Пенсійного фонду України в Черкаській області реорганізуються шляхом приєднання до головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області.


 • За який період зараховується заробіток для обчислення пенсії?

  Згідно зі статтею 40 Закону України «Про загальнообов‘язкове державне пенсійне страхування» для обчислення пенсії враховується заробітна плата (дохід) за весь період страхового стажу починаючи з першого липня 2000 року. За бажанням пенсіонера та за умови підтвердження довідки про заробітну плату первинними документами або в разі, якщо страховий стаж із першого липня 2000 року становить менше […]