• Який порядок поновлення виплати пенсії, якщо її тривалий час не одержували?

  Відповідно до статті 47 Закону України «Про загальнообов‘язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закон) пенсія виплачується щомісяця, не пізніше як 25 числа місяця, за який її виплачують, виключно в грошовій формі за зазначеним у заяві місцем фактичного проживання пенсіонера в межах України організаціями, що здійснюють виплату й доставку пенсій, або через установи банків у порядку, […] • Про Веб-портал електронних послуг Фонду – на Золотоніщині

  Про переваги Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України йшлося під час зустрічі першого заступника начальника Золотоніського об’єднаного управління Олени Богдан із безробітними в міськрайонному центрі зайнятості. • Підтверджено право на пільгову пенсію

  Комісія з питань підтвердження стажу роботи на посадах, що дають право на призначення пенсії на пільгових умовах або за вислугу років, розглянула 16 справ заявників. Засідання проходило під головуванням першого заступника начальника головного управління Фонду в Черкаській області Анни Вовкогон.


 • Я маю 35 років страхового стажу, але не досяг 60-річного віку. Чи маю я право на пенсію?

  Відповідно до статті 26 Закону України «Про загальнообов‘язкове державне пенсійне страхування» особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення 60 років за наявності страхового стажу не менше як 15 років по 31 грудня 2017 року. Тобто для призначення пенсії за віком треба не тільки мати необхідний страховий стаж, а й досягти певного віку. • Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б»

  Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» заступника начальника Канівського відділу обслуговування громадян управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області (робоче місце розташоване за місцезнаходженням структурних підрозділів головного управління в м. Канів)