• Я маю 35 років страхового стажу, але не досяг 60-річного віку. Чи маю я право на пенсію?

    Відповідно до статті 26 Закону України «Про загальнообов‘язкове державне пенсійне страхування» особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення 60 років за наявності страхового стажу не менше як 15 років по 31 грудня 2017 року. Тобто для призначення пенсії за віком треба не тільки мати необхідний страховий стаж, а й досягти певного віку.