• Чи можна отримувати українську пенсію в Чехії?

  Питання пенсійного забезпечення громадян України та Чеської Республіки вирішуються з урахуванням Договору між Україною та Чеською Республікою про соціальне забезпечення від 04.07.2001, який набув чинності з 01.04.2003 (далі – Договір), і Адміністративної Угоди про застосування Договору між Україною та Чеською Республікою про соціальне забезпечення від 25.06.2003. • Уманським безробітним – про пенсійне законодавство

  Особливості пенсійного законодавства роз’яснювала начальник Уманського відділу обслуговування громадян Оксана Лук’янова на зустрічі з безробітними, яка відбулася в Уманському міському центрі зайнятості.
 • Фінансування пенсії у лютому завершено

  Начальник головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Світлана Зінник повідомляє, що на 23 лютого цього року виплату пенсії та допомоги за лютий профінансовано в повному обсязі.


 • Комунальникам Звенигородського району – про легалізацію трудових відносин

  Переваги легального працевлаштування та отримання офіційної заробітної плати розглянули на зустрічі заступника начальника Звенигородського відділу обслуговування громадян Наталії Терещенко з колективом Комунального підприємства водопостачання та водовідведення Звенигородської міської ради.


 • Підтверджено право на пільгову пенсію

  Комісія з питань підтвердження стажу роботи на посадах, що дають право на призначення пенсії на пільгових умовах або за вислугу років, сьогодні розглянула 16 справ заявників. Засідання проходило під головуванням першого заступника начальника головного управління Фонду в Черкаській області Анни Вовкогон.


 • Оголошено конкурси на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В»

  Оголошено конкурси на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В» головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області: головного спеціаліста (за строковим трудовим договором, повторно) відділу з питань організації роботи з виплати пенсій управління з питань виплати пенсій (робоче місце розташоване за місцезнаходженням структурних підрозділів головного управління в м. Черкаси, вул. Смілянська, 23); провідного спеціаліста відділу з питань виплати […] • На Черкащині обговорили питання соціально-трудових відносин під час зустрічі з профактивом області

  Про дотримання роботодавцями Черкаської області соціальних стандартів у відносинах із найманими працівниками йшлося під час спільної зустрічі голів профспілкових організацій, соціальних партнерів та великих підприємств Черкас із головою облдержадміністрації Юрієм Ткаченком. Начальник головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Світлана Зінник долучилася до заходу, організованого з нагоди Всесвітнього дня соціальної справедливості.
 • Зустріч із ветеранами Смілянщини

  Зустріч із колективом ветеранів «Надвечір’я» села Сунки провели начальник Смілянського відділу обслуговування громадян Олена Константюк та директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Смілянського району Галина Кравченко.