• На Черкащині обговорили питання соціально-трудових відносин під час зустрічі з профактивом області

  Про дотримання роботодавцями Черкаської області соціальних стандартів у відносинах із найманими працівниками йшлося під час спільної зустрічі голів профспілкових організацій, соціальних партнерів та великих підприємств Черкас із головою облдержадміністрації Юрієм Ткаченком. Начальник головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Світлана Зінник долучилася до заходу, організованого з нагоди Всесвітнього дня соціальної справедливості.
 • Зустріч із ветеранами Смілянщини

  Зустріч із колективом ветеранів «Надвечір’я» села Сунки провели начальник Смілянського відділу обслуговування громадян Олена Константюк та директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Смілянського району Галина Кравченко. • Кампанія з подання електронних декларацій за 2017 рік триває

  Із 1 січня 2018 року розпочався черговий етап подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік. Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» державні службовці, інші суб’єкти декларування, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції електронну декларацію за минулий рік.


 • Добровільне соціальне страхування: прості відповіді на складні запитання

  Головною умовою для визначення права на призначення пенсії є наявність страхового стажу, тобто періоду (строку), протягом якого особа підлягала державному соціальному страхуванню, якою або за яку сплачувався збір на обов’язкове державне пенсійне страхування згідно із законодавством, що діяло раніше, та/або підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню згідно із законом і за який сплачено страхові внески.


 • У черкаському телеефірі – про впровадження пенсійної реформи

  Про результати діяльності органів Фонду щодо впровадження пенсійної реформи у вечірній програмі «Тема дня» на телеканалі «Рось» поінформувала перший заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Анна Вовкогон.
 • У Смілі працювала пряма телефонна «гаряча лінія»

  Пряму телефонну «гарячу лінію» у Смілі організовано в рамках проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи органами Фонду області. На запитання жителів Смілянщини відповідала заступник начальника Смілянського об’єднаного управління Олена Константюк.


 • Забезпечення права громадян на звернення

  Протягом 2017 року роботу головного та підвідомчих управлінь Пенсійного фонду України в області спрямовано на забезпечення конституційного права громадян на звернення та створення належних умов для реалізації цього права відповідно до Закону України «Про звернення громадян».