• На Черкащині фахівці Фонду провели флешмоб на підтримку легальної зайнятості

  Флешмоб під гаслами «Офіційно працюй – у гідну пенсію інвестуй!» та «Зарплата в конверті – втрачена пенсія» провели працівники головного управління Фонду в Черкаській області спільно з Черкаським відділом обслуговування громадян. Місцем проведення заходу обрали площу ринку «Привокзальний», що на розі вулиць Вернигори та Смілянської.


 • Чорнобаївські пенсійники співпрацюють із бюро правової допомоги

  Семінар-нарада на тему: «Проведення перерахунку пенсій учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС» відбувся днями в Чорнобаївському відділі обслуговування громадян. На заході були присутні спеціалісти Чорнобаївського відділу обслуговування громадян  та фахівці Чорнобаївського бюро правової допомоги Золотоніського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Інна Копійка та Сергій Миць.
 • Черкаським медикам – про пенсійне забезпечення

  Особливості пенсійного забезпечення медиків розповіла працівникам Третьої Черкаської міської лікарні швидкої медичної допомоги начальник Черкаського відділу обслуговування громадян №1 Тетяна Хилик.


 • Підтверджено право на пільгову пенсію

  Комісія з питань підтвердження стажу роботи на посадах, що дають право на призначення пенсії на пільгових умовах або за вислугу років, розглянула 15 справ заявників. Засідання проходило під головуванням першого заступника начальника головного управління Фонду в Черкаській області Анни Вовкогон. • Врахування середньої заробітної плати під час переходу на інший вид пенсії

  На пенсію державного службовця вийшов 2010 року. Із часу призначення пенсії продовжую працювати на підприємстві інженером. Мій стаж становить 49 років. Хочу перейти на пенсію відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». Підкажіть, будь ласка, яку середню заробітну плату по Україні буде враховано: за 2010-й чи за 2017 рік?
 • Фінансування пенсії у березні завершено

  Начальник головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Світлана Зінник повідомляє, що на 23 березня цього року виплату пенсії та допомоги за березень профінансовано в повному обсязі.