• Прийом на Смілянщині

  Прийом в агентському пункті громадян, які проживають на території Макіївської сільської ради, провела провідний спеціаліст Смілянського відділу обслуговування громадян Людмила Квас.


 • Зустріч із ліквідаторами наслідків Чорнобильської катастрофи

  Круглий стіл із представниками громадської організації «Союз-Чорнобиль», які брали участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, за участі фахівців соціальних служб, медицини, військкомату відбувся днями на Канівщині. До заходу долучився начальник Канівського відділу обслуговування громадян Олег Вербук.
 • День відкритих дверей на Тальнівщині

  День відкритих дверей відбувся днями у відокремленому структурному підрозділі Тальнівського будівельно-економічного коледжу Уманського національного університету садівництва. До заходу долучилася начальник Тальнівського відділу обслуговування громадян Наталія Толдонова.
 • На Черкащині триває робота над погашенням заборгованості

  Наприкінці березня 2018 року головне управління вкотре звернулося до керівництва ПАТ «Азот» із вимогою сплатити поточні нарахування та частину заборгованості минулих періодів фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій та заборгованість з відшкодування коштів на виплату різниці у пенсійному забезпеченні наукових працівників.