Отримайте страхові свідоцтва!

Відповідно до статті 8. Основ законодавства України про загальнообов’язкове державне соціальне страхування кожна застрахована особа повинна одержати свідоцтво про загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що підтверджує її право на одержання послуг та матеріального забезпечення за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням.

Якщо Ви оформляли анкету на отримання страхового свідоцтва, але досі його не отримали, перегляньте перелік страхових свідоцтв, які перебувають в:

Перелік застрахованих осіб, страхові свідоцтва яких повернуті ПраТ «Миронівська птахофабрика та знаходяться на зберіганні в УПФУ в м. Каневі та Канівському районі Завантажити список свідоцтв  

Перелік застрахованих осіб, страхові свідоцтва яких повеннуті іншими страхувальниками та знаходяться на зберіганні в УПФУ в м. Каневі та Канівському районі Завантажити список свідоцтв 

Ви знайшли себе у списку? Тоді запрошуємо завітати до відповідного управління Фонду з паспортом та ідентифікаційним кодом та отримати свідоцтво.