Запросили пенсіонерів на новорічні вечорниці

І про пенсію дізналася і на вечорницях побувала, – щиро радіє пенсіонерка Марія Денисенко після чергових відвідин університету третього віку. Такий заклад діє у відділенні соціально-побутової адаптації Шполянського територіального центру обслуговування громадян похилого віку. Напередодні Нового року слухачам університету — пенсіонерам та інвалідам, запропонували побувати на українських вечорницях. Цікаво, що учасниками вистави були самі відвідувачі терцентру. Співали пісні й розгортали новорічні дійства, вітали один одного з новорічними святами, бажали здоров’я, миру в країні і злагоди в родинах.

Після вечорниць старенькі поспілкувалися з заступником начальника управління Пенсійного фонду в Шполянському районі Галиною Маньківською. – Ми вже завершили фінансування грудневих пенсій і робимо все належне, аби шполяни і в січні отримали пенсійні виплати вчасно. Для цього працюватимемо у звичному режимі, без перенесення вихідних, а кошти на перші виплатні дні перерахуємо завчасно, – заспокоїла присутніх Галина Вікторівна.

За обопільною згодою відвідувачів терцентру й представників Пенсійного фонду вирішили проводити такі зустрічі і надалі, тим паче, що пенсійні питання викликають постійний і жвавий інтерес у людей похилого віку .