Солодощі для поранених бійців АТО

Складна та напружена суспільно-політична ситуація, яка склалася в Україні, військові дії на Сході з кожним днем все більше об‘єднують націю.

Люди допомагають нашим захисникам як можуть: збирають кошти на амуніцію чи спецзасоби, передають продукти харчування. До збору допомоги на потреби наших збройних сил активно долучаються і працівники управлінь Пенсійного фонду України на Черкащині, адже безпосередньо в зоні АТО перебувають і наші земляки.

23 квітня працівники головного управління приготували близько 30 кг солодощів та передали солодкі подарунки пораненим бійцям, які перебувають на лікуванні в Головному військово-медичному клінічному госпіталі міста Києва. Звичайно, це лише невелика частина з того, що потребують наші захисники, але лише обєднавши зусилля ми зможемо їм допомогти відновити здоровя.

Черкаські пенсійники роблять свій скромний внесок у підтримання бойового духу наших захисників і щодня чекають повернення додому земляків та всіх воїнів, які підтримують і обороняють територіальну цілісність України.