Відбулося засідання «круглого» столу з обговорення законодавчих пропозицій щодо запровадження накопичувальної системи

18 травня 2015 року у Федерації професійних спілок України (м. Київ) відбулося засідання «круглого» столу з обговорення законодавчих пропозицій щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій.

До участі в обговоренні долучилися помічники народних депутатів, представники профспілок, міністерств, відомств, міжнародних організацій, наукових установ, об’єднань організацій роботодавців та інші.

Черкаську область представляв начальник юридичного відділу, голова профспілкового комітету головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Олександр Супряга.

На засіданні обговорено питання щодо строків та проблем запровадження накопичувальної системи, гарантій збереження накопичених коштів, розмірів пенсійних виплат у професійній пенсійній програмі, перспективи відновлення щорічного перерахунку пенсій у зв’язку із зростанням середньої заробітної плати, удосконалення окремих положень у солідарній пенсійній системі.

За результатами «круглого» столу підготовлені та ухвалені рекомендації, які будуть надіслані комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, для врахування під час доопрацювання урядового законопроекту (реєстр. № 2767 від 30.04.2015).