Обласний творчий конкурс „Ніхто не забутий, ніщо не забуте.

2015-05-21_123641Обласний творчий конкурс „Ніхто не забутий, ніщо не забуте. Героям — слава”, присвячений 70-річчю Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни, проведений з метою виховання у працівників системи Пенсійного фонду та їх дітей рис патріотизму, любові до Вітчизни, поваги до героїчного минулого її народу, гідного вшанування подвигу українського народу, його видатного внеску у Перемогу.

Треба відзначити, що у конкурсі взяли участь не тільки наші працівники та їх діти, а до цієї творчої роботи долучились цілі родини, збираючи архівні матеріали.

Всі представлені твори сповнені любові до Батьківщини, поваги до минулого та біллю за сьогодення, яке перекликається з героїкою наших пращурів.

Лірична і водночас надзвичайно чуттєва і трагічна поезія та проза стала свідченням таланту та високої духовності працівників ПФУ та їх дітей, членів родини. В своїх роботах конкурсанти використовували архівні документи, фото — все це заради світлої пам’яті дідів, прадідів, батьків, родичів, наших сучасних воїнів-героїв — захисників України. Всі твори сповнені незгасимою вірою в краще майбутнє нашої країни.

Т.О.Ночовник,
голова Черкаського обкому профспілки
працівників ПФУ