Координаційна рада молодих юристів підбила підсумки проведення Тижня права

Днями в Черкаському гуманітарно-правовому ліцеї відбулося засідання Координаційної Ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Черкаській області.

До складу Ради входять юристи-практики, викладачі права, студенти-правники, державні службовці – активісти, які на громадських засадах підвищують рівень правової обізнаності населення, мають свої напрацювання в розвитку професії юриста. Серед них і юрисконсульт головного управління Пенсійного фонду в Черкаській області Анна Яроміна.

Головним питанням на повістці дня стояло обговорення результатів проведення в області Тижня права з нагоди відзначення 8 жовтня Дня юриста. Представники юридичних служб органів Фонду в області активно долучилися до цієї роботи і організували свої заходи із правової просвіти в навчальних закладах та трудових колективах Черкащини.

З 5 до 9 жовтня відбулося 23 зустрічі з громадянами, зокрема і молодими людьми, де висвітлено питання реалізації та захисту прав людини в пенсійній сфері, норми пенсійного законодавства та загальну правову інформацію, необхідну людині в повсякденному житті. Юристи Фонду виступали у радіопрограмах студій радіомовлення в районах, видали статті з правової тематики в місцевих газетах.

Голова Координаційної Ради Юрій Зімін, якій працює заступником директора Черкаського гуманітарно-правового ліцею та викладає предмет “Правознавство”, визнав, що робота з організації Тижня права проведена на належному рівні. Члени Ради затвердили методичні рекомендації з актуальних правових питань для подальшого висвітлення в засобах масової інформації та використання в інформаційних буклетах.