Органи Фонду області приєдналися до електронної системи закупівель

25 грудня 2015 року Верховна Рада України ухвалила Закон “Про публічні закупівлі” (законопроект від 30.11.2015 № 3559), який знаходиться на підписі у Президента України. Цей Закон набирає чинності з 1 квітня 2016 року та затверджує засади роботи в системі електронних закупівель, яка сьогодні працює в пілотному режимі.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 20.05.2015 № 501-р запроваджено реалізацію пілотного проекту ProZorro щодо впровадження процедури електронних закупівель товарів, вартість яких не перевищує суми, визначеної Законом України “Про здійснення державних закупівель” (товарів, послуг до 200 тис. грн, робіт до 1 млн 500 тис. грн).

Сьогодні система ProZorro розгорнута на базі всесвітньо відомої некомерційної організації Transparency International, а найближчим часом буде безкоштовно передана державі для розгортання на національному рівні. Електронна форма закупівель стане обов’язковою для всіх державних замовників у країні.

На початку 2016 року головне та підвідомчі управління Пенсійного фонду області приєдналися до електронної системи публічних закупівель та зареєструвалися на відповідних майданчиках системи ProZorro для подальшого здійснення електронних закупівель.