Розпочато процедуру закупівлі поштових послуг на 2016 рік

У лютому 2016 року межах виконання Закону України «Про здійснення державних закупівель» головне управління Фонду та управління Пенсійного фонду України в Драбівському, Городищенському, Жашківському, Корсунь-Шевченківському, Тальнівському, Черкаському, Чорнобаївському, Шолянському районах, Канівське та Смілянське об’єднані управління розпочали переговорну процедуру закупівлі поштових послуг на 2016 рік.

У зв’язку з відсутністю конкуренції щодо надання послуг із виплати, доставки пенсії та допомоги на поховання (зокрема, з технічних причин), що виключає альтернативу, учасником переговорної процедури стала Черкаська дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта».

В. о. директора «Укрпошти» Олексій Терентьєв на спільних переговорах з управліннями Фонду підтвердив можливість надання послуг із виплати, доставки пенсії та допомоги на поховання протягом 2016 року на підставі документації конкурсних торгів, яка відповідає всім кваліфікаційним критеріям та вимогам. 

За наслідками процедур закупівель головним та підвідомчими управліннями Фонду заплановано укладення договорів щодо надання поштових послуг на початку березня 2016 року.