Особливості визначення заробітної плати для призначення пенсії, проведення перерахунку пенсії чи переведення з виду на вид

Юридична служба інформує, що відповідно до частини 1 статті 40 Закону України Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування починаючи з 01 січня 2016 року при визначенні заробітної плати для призначення пенсії, при проведенні перерахунку пенсії чи переведенні з виду на вид заробітна плата за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд до 01.07.2000 не враховується.

Усім особам, у яких виникає право на призначення пенсії, починаючи з січня 2016 року, під час розрахунку розміру пенсії, яка виплачуватиметься, заробітна плата за 60 календарних місяців роботи підряд до липня 2000 року не враховується, оскільки застосовується законодавство, чинне на дату виникнення права на пенсію.

У тих випадках, коли заява на призначення пенсії була подана до 1 січня 2016 року, органи Пенсійного фонду повинні перевірити довідку про заробітну плату за 60 місяців. Якщо за результатами перевірки суми заробітної плати не були підтверджені, а натомість видається зовсім інша довідка, у якій суми змінені, – така довідка про заробітну плату для обчислення пенсії не враховується.

Під час будь-яких перерахунків пенсій, які не передбачають внесення змін у заробітну плату, заробітна плата залишається незмінною. Наприклад: встановлення до пенсії доплат, надбавок, підвищень, опрацювання заяв про працевлаштування та звільнення з роботи.

Особам, чиї заяви на перерахунок були подані після 16 грудня 2015 року, пенсія з 1 січня 2016 року може бути обчислена з урахуванням 60 календарних місяців до 01.07.2000 та за даними СПОВ.

Слід звернути увагу, що у всіх випадках, коли страховий стаж після 01.07.2000 становить менше 60 місяців, для обчислення пенсії враховується заробітна плата згідно з довідкою за 60 календарних місяців страхового стажу підряд, до 1 липня 2000 року.