Про право на достроковий вихід на пенсію

Маю 15 років загального стажу роботи, з яких 13 років працювала на Крайній Півночі. Чи матиму право на достроковий вихід на пенсію за віком після досягнення 50 років?

Пояснюємо, що відповідно до статті 1 Тимчасової Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації про гарантії прав громадян, які працювали в районах Крайньої Півночі та місцевостях, які прирівняні до районів Крайньої Півночі в галузі пенсійного забезпечення від 15.01.1993 жінки, які пропрацювали не менше 15 календарних років у районах Крайньої Півночі або не менше 20 календарних років у місцевостях, які прирівняні до районів Крайньої Півночі, мають право на пенсію за віком по досягненню 50 років і при загальному стажі роботи не менше 20 років.

Оскільки Ви не пропрацювали в районах Крайньої Півночі 15 календарних років, а також не маєте 20 років загального стажу роботи, права на призначення дострокової пенсії за віком після досягнення 50 років Ви не маєте.