Мінімізуйте витрати на заробітну плату законно

Задля створення стимулу до виведення зарплат із «тіні» роботодавці свого часу активно ініціювали зміни в оподаткуванні фонду оплати праці. Спрощення адміністрування — також важливий аспект змін щодо сплати єдиного соціального внеску, які набули чинності з початку цього року (зниження ставки до 22 %, скасування утримань).

За рахунок значної економії коштів роботодавці можуть здійснити заходи для підвищення рівня оплати праці та додаткового стимулювання найманих працівників.

Крім того, з метою стимулювання роботодавців для створення нових робочих місць та згідно ст. 24 Закону України «Про зайнятість населення» затверджено Порядок компенсації роботодавцям 50 відсотків сплаченого єдиного внеску. Таке право мають платники, які протягом року з дня створення нового робочого місця виплачують заробітну плату не нижче трьох мінімальних заробітних плат, не скорочують штат і загальні витрати на оплату праці. Детально все це зазначено в постанові Кабінету Міністрів України від 13.03.2013 №  153.

Для отримання компенсації необхідно звертатися до територіального управління Пенсійного фонду.

Щоб зацікавити страхувальників працевлаштовувати пільгові категорії безробітних: молодь, яка вперше працевлаштовується, особи передпенсійного віку, громадяни, які утримують дітей до 6-ти річного віку, і т.  д; передбачено Порядок компенсації роботодавцям єдиного внеску за таких працівників, визначений Постановою Кабінету Міністрів України від 15.04.2013 №  347 зі змінами.

Для отримання таких виплат потрібно звернутися до центру зайнятості.