Участь у семінарі в рамках Тижня права

Юридична служба інформує:

На виконання плану роботи міжвідомчої координаційно-методичної ради облдержадміністрації з правової освіти населення на 2016 рік, в рамках Тижня права з нагоди відзначення Дня юриста 06 жовтня 2016 року Головне територіальне управління юстиції у Черкаській області на базі Східноєвропейського університету економіки і менеджменту провело навчальний семінар для працівників бюро правової допомоги та юридичних клінік, створених при вищих навчальних закладах юридичного спрямування.

Семінар проведено з метою підвищення рівня практичних знань, розширення співробітництва вищих навчальних закладів, що здійснюють підготовку фахівців-юристів, із судовими, правоохоронними органами, органами юстиції, з іншими установами та організаціями, юридичними клініками вищих навчальних закладів області.

Для висвітлення інформації на тему «Нове в пенсійному законодавстві» запрошено до участі представників головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області.

Перед аудиторією студентів виступили начальник юридичного відділу головного управління Гринюк Т. Б., яка висвітлювала питання виконання судових рішень органами Пенсійного фонду України та поінформувала про офіційний інформаційний портал, що надає зручну можливість здійснювати постійний контроль за даними, що впливають на пенсійні права. Начальник управління пенсійного забезпечення Бондаренко О. А. ознайомила із змінами законодавства щодо призначення, перерахунку та виплати пенсії.