У головному управлінні Фонду — новий голова первинної профспілкової організації

Первинну профспілкову організацію головного управління Фонду в області з серпня цього року очолив головний спеціаліст із питань запобігання та виявлення корупції Сергій Ярош.

У системі Фонду новий голова працює понад 10 років, тож, як ніхто, знає і розуміє потреби працівників, а відтепер має можливість допомагати їм, захищати соціальні та професійні інтереси членів профспілки. Сергій Ярош зазначає, що діяльність первинної профспілкової організації, як і раніше, буде спрямована передусім на захист трудових прав працівників головного управління.

Не менш важливою, на думку Сергія Яроша, є культурно-масова робота, адже більша частину свого життя державні службовці проводять на роботі, серед своїх колег. Окрім того, профспілка і надалі підтримуватиме працівників фінансово, надаючи кошти в звязку з стаціонарним лікуванням, одруженням, народженням дітей. Новий голова первинної профспілкової організації наголошує: політика захисту інтересів працівників головного управління буде продовжена й надалі.