Робота органів Фонду з боржниками в 2016 році

Важливим резервом для поповнення бюджету Фонду є отримання коштів від боржників. У 2016 році органами державної виконавчої служби області примусово стягнуто 3,0 млн грн.

Позовною роботою охоплено 92,5 % суми боргу, що підлягає стягненню в судовому порядку. Борг, що нині перебуває на виконанні в ДВС і забезпечений рішеннями суддів, становить 31 млн грн.

На кінець 2016 року залишок невиконаних виконавчих документів становить 1 997 на суму 42,4 млн грн. Із них зупинено 196 проваджень на 11,7 млн грн, що становить 27,5 %. Серед зупинених – 105 виконавчих документів у звязку з порушенням справи про банкрутство на суму 11,2 млн грн, що становить 95,9 % від усіх зупинених проваджень.

Юристи головного управління активно взаємодіють із відділами державної виконавчої служби міських, районних та міськрайонних управлінь юстиції, ведуть постійний діалог із державними виконавцями щодо стану примусового виконання виконавчих документів, під час спільних нарад обговорюють проблемні питання, що виникають у взаємодії органів Пенсійного фонду та державної виконавчої служби. Також проводять спільні виїзди до боржників, сприяють державним виконавцям у стягненні заборгованості, беручи участь у спільних заходах примусового стягнення.

Спільні скоординовані дії головного та підвідомчих управлінь Пенсійного фонду області та органів державної виконавчої служби підвищують ефективність роботи щодо наповнення бюджету Фонду.