Пріоритет роботи Пенсійного фонду в області – захист соціальних прав громадян

Питання пенсійного забезпечення громадян завжди були актуальними. Адже демографічна ситуація в країні складається так, що кожен третій громадянин – пенсіонер.

Пенсійні гарантії закріплені Конституцією нашої держави, за рахунок обов’язкових внесків роботодавців та підприємців. Звичайно, кожен із нас хотів би, щоб його батьки мали достойну пенсію, а не жебракували. Але інколи ми забуваємо простий обов’язок перед ними – сплачувати обов’язкові платежі.

Сьогодні отримати пенсію від держави може виключно особа, яка платила внески. Це забезпечує створена ще в 2000 році персоніфікована система обліку доходів, із яких вони сплачувались. Кошти на виплату пенсії формуються за рахунок платежів застрахованих осіб – майбутніх пенсіонерів.

У 2016 році задля комфортного ведення бізнесу Урядом було зменшено ставку нарахування єдиного внеску майже вдвічі, запроваджено єдину ставку нарахування на фонд оплати праці для роботодавців у розмірі 22 %, скасовано утримання для найманих працівників.

Зміни в оподаткуванні фонду оплати праці стимулювали виведення зарплат із «тіні».

У минулому році зрушення відбулися – ріст нарахування заробітної плати в Черкаській області в недержавному секторі становив 126 %, в бюджетній сфері – 118 %.

Але такий крок мав, звичайно, і негативні наслідки – зменшення надходжень. На виплату пенсійних виплат минулоріч витрачено 8,1 млрд грн. Коштами наших роботодавців виплачено пенсії з солідарної системи 32 %.

Для того, щоб Державний бюджет не був донором Фонду і вистачило коштів на медицину, освіту, розвиток та інші потреби, 6 грудня 2016 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» № 1774-VIII, який набрав чинності 1 січня 2017 року, де визначено розмір мінімальної оплати праці – 3200 грн.

За нашими прогнозними розрахунками, у поточному році Пенсійний фонд в області має отримати трохи більше 2,6 млрд грн, що буде на 26% більше, ніж торік.

У грудні 2016 року 29 тис. осіб отримували заробітну плату на рівні або менше мінімальної, що становить 11 % від загальної чисельності працюючих. При цьому, у м. Черкаси 12 %.

Крім того, 772 керівника отримують заробітну плату на рівні мінімальної, з них за основним місцем роботи – 602.

Органи Пенсійного фонду України в межах повноважень, передбачених законами України, продовжать здійснювати аналіз даних реєстру, проводити моніторинг підприємств, які мінімізують доходи найманих працівників. Зокрема, під підвищену увагу потраплять страхувальники, які:

нараховуватимуть працівникам заробітну плату менше розміру мінімальної заробітної плати, встановленого законом на місяць;

збільшуватимуть кількість застрахованих осіб із ознакою “неповний робочий час”;

задекларують кількість застрахованих осіб, які виконують роботи (надають послуги) за цивільно-правовими договорами, значно більше, ніж чисельність штатних працівників у звітному місяці та/або їх кількість значно збільшено порівняно з попереднім звітним місяцем;

зменшуватимуть штатну чисельність працівників порівняно з попереднім звітним місяцем.

За попередніми даними, які ми отримали у січні поточного року, роботодавці збільшили виплати порівняно з січнем 2016 року на чверть. Впевнені, що такі зрушення дадуть змогу наповнити бюджет Фонду для подальшого збільшення пенсійних виплат нашим пенсіонерам.