Я народилася 16.02.1959 р. Загальний стаж роботи – 38 років, із них 32 роки 5 місяців 19 днів – стаж роботи секретарем сільської ради. Із 22.06.2017 р. отримую пенсію за віком. Чи маю я право на пенсію посадової особи місцевого самоврядування?

Ви отримуєте пенсію за віком відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі Закон 1058). До того ж Ви маєте право на пенсію за вислугу років відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення». Згідно із Законом 1058 особі, яка має одночасно право на різні види пенсії, призначають один із цих видів пенсії за вибором.

Із 01.06.2015 р. скасовано норми щодо пенсійного забезпечення осіб, яким пенсії призначають відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», на підставі пункту 5 розділу III Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення» від 02.03.2015 № 213-VIII.

Отже, права на пенсію посадової особи місцевого самоврядування Ви не маєте.

За матеріалами газети «Пенсійний курєр»