Черкаських фахівців Фонду нагородили грамотами до Дня фізичної культури і спорту

Круглий стіл на тему: «Залучення до занять фізичною культурою і спортом шлях зміцнення здоровя та активного відпочинку» відбувся сьогодні в головному управлінні Фонду в Черкаській області.

Захід організовано до Дня фізичної культури і спорту за ініціативи голови Черкаського обкому профспілки Фонду в області Тамари Ночовник. До участі запрошено керівництво головного управління та кращих спортсменів системи Фонду області.

На виконання Указу Президента України про Національну стратегію з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність здоровий спосіб життя здорова нація» та Державної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на період до 2020 року фахівці системи Фонду області беруть активну участь у спортивних заходах. Найактивніших учасників заступника начальника управління начальника відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Руслана Шпаковського (переможця шахових турнірів) та головного спеціаліста – юрисконсульта Золотоніського об’єднаного управління Фонду Черкаської області Олега Близнюка (чемпіона світу з гирьового хортингу) сьогодні нагородили грамотами та подарунками за активну участь у спортивних змаганнях профспілок Черкащини та високі спортивні досягнення в Чемпіонатах та першостях України, Світу з гирьового спорту.

Начальник головного управління Фонду в області Світлана Зінник зазначила, що фахівці Фонду на Черкащині зі своїми родинами завжди були не лише активними учасниками спартакіад Федерації профспілок області та спартакіад державних службовців, програм «Здоровя для всіх» та «Мама, тато і я здорова сім’я», а й посідали призові місця. Світлана Зінник наголосила на необхідності зміцнювати здоровя, адже саме здорова людина може реалізувати всі свої знання у професійній сфері.