Інформаційно-роз’яснювальна робота фахівців Фонду в районах триває

Районні управління Фонду продовжують організовувати лекції для безробітних у центрах зайнятості. Головними питаннями, які розглядають на заняттях, залишається впровадження пенсійної реформи, зміни в пенсійному законодавстві та легалізація праці.

На Уманщині розповіла про пенсійну реформу начальник Уманського відділу обслуговування громадян Уманського обєднаного управління Вікторія Карпенко. Фахівець Фонду поінформувала про перерахунок з першого жовтня 2017 року та осучаснення пенсії. Також детально зупинилася на умовах призначення різних видів пенсії, можливості «придбання» страхового стажу, якщо його недостатньо для призначення пенсії.

На Чорнобаївщині питання легалізації трудових відносин висвітлила начальник Чорнобаївського відділу обслуговування громадян Золотоніського об’єднаного управління Наталія Грицай. Вона звернула увагу, що в умовах сьогодення важливо, аби громадяни усвідомили: зарплата «в конвертах» є тимчасовим благом. Українці мають бути зацікавленими в тому, щоб працювати офіційно, адже приховування реальної зарплати призводить до відсутності соціальної захищеності громадян та втрати трудового стажу.