У Черкасах відбувся круглий стіл із педагогічними працівниками

Засідання круглого столу на тему «Основні аспекти реформування пенсійної системи в Україні» провели перший заступник начальника управління Фонду в м. Черкасах Тетяна Рожко спільно з представником Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Тетяною Брикун. Захід організовано для педагогічних працівників Черкаського професійного автодорожнього ліцею в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Під час засідання йшлося про зміни в пенсійному законодавстві України та легалізацію трудових відносин. Тетяна Рожко зауважила, що кожному працівникові необхідно хоча б один раз на рік перевіряти розмір своєї заробітної плати та відрахування єдиного соціального внеску, щоб унеможливити наявність помилок, неточностей і недостовірних даних. Робити це потрібно під час трудової діяльності, не очікуючи досягнення пенсійного віку. Реєстрація на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України дозволить здійснювати перевірку дистанційно.

Фахівець Фонду надала кваліфіковані та обґрунтовані відповіді на запитання присутніх про зміни в пенсійному законодавстві, які стосуються працівників освіти, та наголосила, що такі заходи підвищують рівень правової культури, сприяють обміну думками між працівниками, що дає змогу використовувати отримані знання в практичних ситуаціях.