Семінар із бухгалтерами організацій та підприємств – на Золотоніщині

Семінар для бухгалтерів організацій та підприємств відбувся днями в Золотоніському об’єднаному управлінні Фонду. У заході взяла участь 41 особа.

Начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Золотоніськоого об’єднаного управління Ірина Козир поінформувала присутніх про порядок відображення сум різниці між розміром мінімальної заробітної плати та фактично нарахованої заробітної плати за звітний місць, порядок відображення допомоги по тимчасовій непрацездатності, вагітності та пологах, про суми перерахунків нарахованих відпускних та лікарняних із використанням типів нарахувань.

Присутніх на семінарі цікавили шляхи усунення помилок в звітності та протягом якого періоду необхідно подати повідомлення про прийняття на роботу.

Ірина Козир також розповіла присутнім про переваги реєстрації страхувальників та застрахованих осіб на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду, роздала заяви для реєстрації на Веб-порталі та інформаційні матеріали з теми.