«Своєчасна сплата внесків підприємствами – гарантія зарахування страхового стажу його працівникам»: на Черкащині продовжують працювати з боржниками

Чергове засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат відбулося сьогодні в Черкаській облдержадміністрації. У роботі комісії взяла участь заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Наталія Радченко.

Серед боржників, запрошених на засідання комісії, були представники ПАТ «Азот», ПрАТ «Черкаський приладобудівний завод», філії концерну «Техвоєнсервіс «Черкаський авторемонтний завод» та арбітражні керуючі підприємств-банкрутів: державного підприємства «Іваньківський цукровий завод», приватного підприємства «Вулкан-2», що мають значні суми заборгованості перед органами Фонду в області.

Наталія Радченко акцентувала увагу присутніх на сумах боргу та озвучила всі заходи, вжиті для стягнення заборгованості. Наголосила, що своєчасна сплата внесків підприємствами є гарантією зарахування страхового стажу його працівникам, а стягнення боргів минулих періодів одним із резервів наповнення бюджету Фонду.

За результатами засідання комісії боржникам встановили чіткі терміни для вирішення питань щодо покращення розрахунків.

Довідково. Із початку року в облдержадміністрації відбулося 11 засідань тимчасових комісій, аналогічні проводяться в районах. Загалом в області заслухано звіти 289 посадових осіб підприємств-боржників. За наслідками роботи комісій для погашення заборгованості надійшло 7,1 млн гривень. Повністю погасили заборгованість 80 платників, частково 92 платника.