Фахівці органів Фонду Черкащини пройшли тести на знання антикорупційного законодавства та законодавства про державну службу

Уперше понад 700 працівників органів Фонду Черкаської області мали змогу продемонструвати обізнаність в антикорупційному законодавстві та законодавстві про державну службу, пройшовши тести.

Тестування організовано на виконання пункту 12 заходів із усунення (мінімізації) корупційних ризиків у головному та підвідомчих управліннях Пенсійного фонду України в Черкаській області на 2017 рік, затверджених наказом головного управління від 05.07.2017 № 102 «Про заходи головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області з виконання антикорупційної програми Пенсійного фонду України на 2017 рік».

Запитання, розроблені головним спеціалістом із питань запобігання та виявлення корупції головного управління Фонду в Черкаській області Романом Гореничем, стосувалися Закону України «Про запобігання корупції» та «Про державну службу». Програмне забезпечення підготовлено заступником начальника управління – начальником відділу адміністрування інформаційних систем та захисту інформації управління інформаційних систем та електронних реєстрів головного управління Фонду в Черкаській області Русланом Шпаковським та надано фахівцям для належної підготовки за місяць до початку іспиту.

Тестування відбувалося за графіком із 27 листопада до восьмого грудня. Учасники мали пів години, щоб дати відповіді на 30 запитань. До кожного запитання запропоновано чотири варіанти відповіді, з яких лише одна – правильна. Ті фахівці, які з різних причин (лікарняний, відпустка, відрядження) не брали участі в тестах, складатимуть їх 26 грудня.

Головний спеціаліст із питань запобігання та виявлення корупції головного управління Фонду в Черкаській області Роман Горенич акцентує увагу на високому рівні підготовки працівників до тестування. Оскільки робота працівників Фонду пов’язана з обслуговуванням громадян, необхідністю дотримання етики поведінки держслужбовців та постійним використанням зазначених законів, то такі тестування планується проводити двічі на рік.