Актуальні питання пенсійного забезпечення людям передпенсійного віку роз’яснювали в Монастирищі

Пенсійне законодавство роз’яснювала днями головний спеціаліст Монастирищенського відділу обслуговування громадян Уманського об’єднаного управління Людмила Приліпко на зустрічі з людьми передпенсійного віку.

Під час заходу йшлося про зміни, що відбулися у звязку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» та про надання електронних послуг через веб-портал Пенсійного фонду України.

Фахівець зазначила, що починаючи з першого січня 2018 року право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років мають особи за наявності страхового стажу 25 років. Необхідний стаж щороку збільшуватиметься на 1 рік до досягнення 35 років у 2028 році.

Присутні цікавилися правилами розрахунку розміру пенсії, новими умовами призначення пенсії за віком, питанням скасування 15 % обмеження пенсій для працюючих пенсіонерів та основними вимогами до страхового стажу.

Усі охочі отримали вичерпні відповіді на поставлені запитання, а також виявили бажання зареєструватися на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.