Про Веб-портал електронних послуг Фонду – на Золотоніщині

Про переваги Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України йшлося під час зустрічі першого заступника начальника Золотоніського об’єднаного управління Олени Богдан із безробітними в міськрайонному центрі зайнятості.

Фахівець Фонду розповіла про можливість за допомогою Веб-порталу самостійно контролювати дані, які впливають на соціальне забезпечення в майбутньому. Кожна застрахована особа може дистанційно користуватися послугами Фонду, які раніше потребували особистого звернення. Зазначила, що на перше січня 2018 року на Веб-порталі в Золотоніському районі зареєстровано 2 237 користувачів, зокрема 2 194 – фізичні особи та 43 – юридичні особи, а в області всього 27 963 користувача (27 319 фізичних осіб та 644 юридичні особи).

Дистанційні послуги надаються кожній особі індивідуально, з дотриманням вимог закону про захист персональних даних. Без реєстрації на Веб-порталі можна отримати багато корисної інформації з питань пенсійного забезпечення, роздрукувати бланки документів та ознайомитися з інструкціями щодо їх заповнення. Детальну персональну інформацію можна отримати вже після реєстрації. Сама процедура реєстрації максимально спрощена.

Наприкінці зустрічі фахівець управління провела презентацію Веб-порталу, пояснила, як зареєструватися та увійти в персональний кабінет за допомогою електронного цифрового підпису.