Про роботу Чорнобаївського відділу обслуговування громадян на координаційній нараді в райдержадміністрації

Днями у залі засідань Чорнобаївської районної державної адміністрації відбулася координаційна нарада з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації та керівниками установ і організацій району.

Начальник Чорнобаївського відділу обслуговування громадян Наталія Грицай повідомила присутнім про результати роботи відділу щодо реалізації завдань, передбачених Стратегією модернізації та розвитку органів Пенсійного фонду. У своєму виступі наголосила, що робота відділу спрямована на своєчасне призначення та виплату пенсії, якісне обслуговування громадян, в тому числі в агентському пункті села Лукашівка та в Іркліївській обєднаній територіальній громаді.

Розповіла про оптимізацію органів Пенсійного фонду в області, зазначила, що на території району працюють кваліфіковані спеціалісти з обслуговування громадян, призначення, перерахунку та виплати пенсій, контрольно-перевірочної роботи, ведення електронних реєстрів. Фахівці Фонду і надалі надаватимуть необхідну інформацію відповідно до запитів громадян, страхувальників та застрахованих осіб.

Наталія Грицай повідомила про зміни в пенсійному законодавстві, які набули чинності з 1 січня 2018 року, детально зупинилась на особливостях визначення права на призначення пенсії за віком в частині необхідного страхового стажу, досягнення відповідного віку та призначення тимчасової державної соціальної допомоги.

Звернула увагу керівників установ та організацій району на необхідності дотримання законодавства про оплату праці та забезпечення соціальних гарантій найманим працівникам. Запропонувала продовжити співпрацю органів державної влади та Пенсійного фонду у питанні легалізації зайнятості населення та виплати заробітної плати на законодавчо встановленому рівні.