У Чигиринському районі триває робота агентського пункту

Робота органів Фонду області, спрямована на поліпшення якості обслуговування громадян та системи надання послуг, триває.

Кожної другої середи місяця фахівці Чигиринського відділу обслуговування громадян проводять прийом відвідувачів у агентському пункті, який облаштовано в приміщенні сільської ради с. Вершаці. Пенсійні послуги в агентському пункті можуть отримати жителі трьох сіл (усього 794 особи, з них 255 пенсіонерів).

Громадян найчастіше турбують питання про розмір пенсії та порядок її перерахунку. Особи передпенсійного віку цікавляться, чи вистачить у них страхового стажу та які документи необхідно подати для призначення пенсії.

Фахівець Фонду Марина Січова під час прийому проводить перевірку наданих документів щодо призначення пенсії, оформляє анкету для виготовлення пенсійного посвідчення, надає консультацію про порядок обчислення пенсії, терміни її перерахунку та відповідає на запитання селян.

Жителі позитивно ставляться до створення агентського пункту, оскільки це дає можливість вирішити нагальні справи, заощадивши час та кошти на проїзд.