У липні 2015 року мені призначено пенсію відповідно до Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність». Після її призначення відпрацював більш як два роки на наукових посадах. Чи маю я право на перерахунок наукової пенсії?

Законом України від 03.10.2017 № 2148-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» внесено зміни до статті 37 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність», згідно з якими пенсійне забезпечення наукових (науково-педагогічних) працівників здійснюється відповідно до Закону України «Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування».

Таким чином, для здійснення Вам перерахунку наукової пенсії підстав немає.

За матеріалами газети «Пенсійний курєр»