Черкаським військовим роз’яснили порядок проведення перерахунку пенсії

Зміни в пенсійному забезпеченні військовослужбовців обговорили під час зустрічі в Черкаській обласній раді з головами ветеранських організацій пенсіонерів силових структур. До заходу долучився перший заступник голови Черкаської облдержадміністрації Віталій Коваль.

Начальник головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Світлана Зінник поінформувала, що на обліку в органах Фонду області перебувають 16 502 пенсіонери силових структур, окреслила організаційні моменти проведення перерахунку пенсії військовослужбовцям згідно з постановою Кабінету Міністрів України «Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб» від 21.02.2018 № 103. Звернула увагу на стан судового розгляду справ за позовами до головного управління Фонду в області про перерахунок та виплату пенсії колишнім працівникам органів внутрішніх справ та зауважила, що виплати за судовими справами буде проведено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 № 103. Начальник головного управління підкреслила, що органи Фонду перераховуватимуть пенсію на підставі довідок про оновлене грошове забезпечення, виданих відповідними міністерствами та відомствами.

Перший заступник начальника головного управління Фонду в області Анна Вовкогон повідомила про розміри та етапи здійснення виплат перерахованої пенсії, про порядок визначення складових грошового забезпечення для перерахунку пенсії окремих категорій військовослужбовців.

Пенсіонери силових структур цікавилися порядком призначення пенсії для різних категорій військових, виплатою надбавок та сум індексації під час перерахунку. На свої запитання вони отримали аргументовані відповіді.