У Черкаській області пройшов конкурс на кращу організацію правової роботи

Переможцями другого туру конкурсу Головного територіального управління юстиції у Черкаській області на кращу організацію правової роботи в органах виконавчої влади, на державних підприємствах, в установах, організаціях стали фахівці юридичної служби головного управління Фонду в області.

У конкурсі взяли участь органи виконавчої влади. Відбірковий перший тур тривав до 20 серпня 2017 року і полягав в оцінюванні роботи юридичних служб (юрисконсультів) органів виконавчої влади, державних підприємств, установ, організацій шляхом вивчення довідок за результатами проведених Головним територіальним управлінням юстиції протягом поточного року перевірок стану правової роботи або у відборі юридичних служб, які подали інформацію про участь у конкурсі.

За результатами оцінювання юридичну службу визначено переможцями першого туру та учасниками другого туру. Для участі у другому етапі фахівці до 29.12.2017 надали інформацію щодо організації претензійної і ведення позовної роботи, участі у підготовці, укладенні та контролі за виконанням господарських договорів, участі юридичної служби у підготовці заходів щодо зміцнення трудової дисципліни, проведення заходів із покращення правової роботи за 2017 рік. Після проведення другого етапу конкурсу юридичну службу головного управління Фонду в області визначено переможцями та нагороджено Дипломом II ступеня.

Довідково. На 01.01.2018 органами Фонду області подано 353 позови про стягнення 50,5 млн грн заборгованості. Проведена позовна робота дозволила отримати на рахунки органів Фонду та спрямувати на виплату пенсій 8,1 млн грн, що на 5,6 млн грн більше, ніж у 2016 році. Заходами примусового стягнення забезпечено 99,8 % заборгованості, що підлягає відшкодуванню в судовому порядку.

Загальна сума боргу перед Пенсійним фондом, що перебуває на примусовому виконанні, (без врахування боргу по зупинених та розстрочених провадженнях) становить 35 576,9 тис грн.

Із метою контролю за повнотою вжиття заходів примусового стягнення проведено ознайомлення із матеріалами 741 виконавчих проваджень, здійснено 145 спільних виїздів до боржників, якими охоплено 579,2 тис. грн заборгованості. Подано 77 скарг на дії (бездіяльність) державних виконавців, з яких 66 задоволено.