Круглий стіл із ветеранами праці відбувся у Чорнобаї

Зміни в пенсійному законодавстві у 2018 році обговорили під час круглого столу з ветеранами війни та праці. Захід за участі начальника Чорнобаївського відділу обслуговування громадян Наталії Грицай відбувся в районному будинку культури.

До круглого столу долучилися голова ветеранської організації Чорнобаївського району Віталій Момот та голова Чорнобаївської селищної ради Алла Мірошниченко.

Наталія Грицай ознайомила учасників із порядком проведення перерахунку пенсії військовослужбовцям згідно з постановою Кабінету Міністрів України «Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб», наголосила, що перераховуватимуть пенсію з 01.01.2018 року на підставі довідок про складові оновленого грошового забезпечення, виданих відповідними міністерствами та відомствами, тому особисто звертатися військовим пенсіонерам до Пенсійного фонду не потрібно.

Начальник Чорнобаївського відділу обслуговування громадян повідомила про проведення оптимізації структури органів Фонду та наголосила, що метою є покращення якості надання послуг та наближення їх до громадян. Фахівці з питань пенсійного забезпечення і надалі працюватимуть в районі. За консультаціями пенсіонери можуть звертатися особисто або за номерами телефонної «гарячої лінії».

Ветерани мали можливість поставити свої запитання і отримали на них вичерпні та кваліфіковані відповіді.