Канівським роботодавцям про важливість легалізації трудових відносин

Спеціалісти Канівського відділу обслуговування громадян спільно з фахівцями міськрайонного Центру зайнятості 21 березня провели семінар з роботодавцями та підприємцями на тему «Офіційна заробітна плата – запорука гідної пенсії».

Заступник начальника відділу обслуговування громадян Тетяна Проскурякова поінформувала про реформування органів Пенсійного фонду України в області. Наголосила, що головна мета таких змін – покращити якість та доступність послуг пенсіонерам і застрахованим особам. Фахівець Фонду ознайомила присутніх з порядком і умовами призначення пенсій та переліком необхідних для цього документів, змінами у пенсійному законодавстві з 01.10.2017 та з 01.01.2018.

Спеціалісти відділу обслуговування громадян повідомили, що у Канівському районі перебуває на обліку 576 роботодавців, у тому числі юридичних – 324, фізичних – 252. Детально роз’яснили важливість легалізації трудових відносин та детінізації заробітної плати. Пояснили порядок нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування з метою уникнення подання помилкових звітів та наголосили на необхідності щомісячної обов’язкової сплати роботодавцями єдиного соціального внеску за найманих працівників у розмірі, не меншому ніж мінімальний страховий внесок.

Представники Фонду розповіли про можливість добровільної участі в системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, надання консультацій спеціалістами відділу обслуговування громадян дистанційно за телефоном «гарячої лінії» та за допомогою Skype-зв’язку.