На Черкащині підписали угоду про співпрацю між головним управлінням Пенсійного фонду та Степанківською об’єданою територіальною громадою

Угоду про співробітництво між головним управлінням Пенсійного фонду України в області та Степанківською об’єднаною територіальною громадою підписано сьогодні в с. Степанки.

Підписання Угоди консолідує зусилля і створить умови для конструктивної співпраці, максимально вдосконалить, спростить, скоротить та оптимізує в межах чинного законодавства процедуру надання послуг. Жителі громади зможуть зекономити час та кошти на дорогу, звернувшись до фахівця Фонду, який працюватиме на віддаленому робочому місці, що підвищить доступність соціальних послуг, пов’язаних із формуванням та реалізацією пенсійних прав громадян.

Начальник головного управління Фонду в області Світлана Зінник та голова Степанківської об’єднаної територіальної громади Ігор Чекаленко переконані, що створення віддаленого робочого місця є зручним для пенсіонерів, сприяє функціональному обслуговуванню громадян і забезпеченню відкритості роботи органів Фонду.

Довідково. До Степанківської об’єднаної територіальної громади належать три села: Степанки, Бузуків та Хацьки. Загальна кількість жителів – 6308 осіб, із них 1879 пенсіонерів. У селах Степанки, Бузуків і Хацьки працює 292 застраховані особи, місячний фонд оплати праці становить 1301,3 тисгрн. Щомісяця сплачується єдиний соціальний внесок у сумі 275,2 тис. грн. Найбільшими бюджетоутворююими підприємствами є ПАТ «Черкасиавто», СТОВ «Степанки», ТОВ «Черкасигазінвест».