Із безробітними Уманщини спілкувалися щодо чергових етапів впровадження пенсійної реформи

Зміни в системі пенсійного забезпечення в контексті реалізації пенсійної реформи окреслила безробітним начальник Уманського відділу обслуговування громадян Оксана Лук’янова. Зустріч із ними відбулася днями в Уманському центрі зайнятості.

Під час бесіди фахівець Фонду обґрунтувала необхідність проведення пенсійної реформи, окреслила етапи її впровадження, повідомила про зміни, що відбулися у визначенні права на пенсію, вимоги до наявності страхового стажу, перелік документів для призначення та перерахунку пенсії, терміни їх подачі і розгляду.

Також Оксана Лук’янова наголосила присутнім, що зареєструвавшись на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України, можна отримати інформацію про всі свої звернення до органів Фонду, стан їх обробки, подати заяву на призначення та перерахунок пенсії, переглянути свою електронну пенсійну справу та дані електронної персональної облікової картки застрахованої особи.

Наприкінці зустрічі присутні отримали кваліфіковані відповіді на свої запитання та обмінялися думками щодо отриманої інформації.