«Школа майбутнього пенсіонера» для чигиринських студентів

Студенти юридичного відділення Чигиринського економіко-правового коледжу днями стали слухачами «Школи майбутнього пенсіонера» в Чигиринському відділі обслуговування громадян.

Начальник відділу Марина Січова провела «урок» майбутнім правникам, повідомивши умови, порядок призначення пенсії та перелік документів, необхідний для цього. Акцентувала, що важливо завчасно перевіряти записи у трудовій книжці та страховий стаж, який необхідно мати при досягненні пенсійного віку.

У ході дискусії фахівець Фонду поінформувала студентів про основні завдання та функції органів Пенсійного фонду, перспективи розвитку пенсійної системи, використання в роботі новітніх інформаційних технологій. Щоб студенти могли отримувати актуальну інформацію та удосконалювати свої знання з пенсійної тематики, їх зареєстрували на Веб-порталі Пенсійного фонду України.

Чимало запитань молоді свідчать про те, що пенсійне майбутнє їм не байдуже. Під час заняття студенти переконалися: слід подбати замолоду про життя на пенсії. Отримані знання майбутні правники зможуть використати на практиці, надаючи первинну правову допомогу у своєму навчальному закладі.