Чорнобаївські пенсійники співпрацюють із бюро правової допомоги

Семінар-нарада на тему: «Проведення перерахунку пенсій учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС» відбувся днями в Чорнобаївському відділі обслуговування громадян. На заході були присутні спеціалісти Чорнобаївського відділу обслуговування громадян  та фахівці Чорнобаївського бюро правової допомоги Золотоніського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Інна Копійка та Сергій Миць.

На початку зустрічі виступила Інна Копійка та зазначила, що питання, які стосуються пенсійного забезпечення чорнобильців, є актуальними та потребують детального вивчення працівниками центру та роз’яснень фахівців Пенсійного фонду.

Начальник Чорнобаївського відділу обслуговуання громадян Наталія Грицай розповіла про зміни в чинному пенсійному законодавстві України з першого січня та першого квітня 2018 року та окремо зупинилася на пенсійному забезпеченні осіб, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС. Крім того, надала роз’яснення щодо переходу із пенсії державного службовця на пенсію на загальних підставах, призначення державної соціальної допомоги громадянам, які не мають 25 років страхового стажу на момент досягнення пенсійного віку.

Під час обговорення присутні мали змогу отримати відповіді на питання, з якими до них найчастіше звертаються громадяни та отримати тематичні роздаткові матеріали.