На Черкащині триває робота над погашенням заборгованості

Наприкінці березня 2018 року головне управління вкотре звернулося до керівництва ПАТ «Азот» із вимогою сплатити поточні нарахування та частину заборгованості минулих періодів фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій та заборгованість з відшкодування коштів на виплату різниці у пенсійному забезпеченні наукових працівників.

Завдяки вжитим заходам головним управлінням Пенсійного фонду України в Черкаській області 12 квітня найбільший боржник області ПАТ «Азот» погасив заборгованість у сумі 1 224,00 тис. грн, із якої 1 215,5 тис. грн – борг із відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, 8,5 тис. грн – борг із відшкодування різниці між сумою пенсії, призначеної науковим працівникам, та сумою пенсії, обчисленої на загальних підставах.

ПАТ «Азот» є найбільшим платником в області, що здійснює відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгової пенсії по 929 пенсіонерах за Списком № 1 та по 182 пенсіонерах – за Списком № 2. Фінансування пенсії зазначеної кількості пенсіонерів проводиться вчасно та в повному обсязі. До цього часу суттєві надходження коштів у рахунок погашення заборгованості від підприємства надходили ще в липні 2017 року.

Маємо надію на подальше погашення боргів перед Фондом ПАТ «Азот».